Par mums - Soulstones

Mūsu veiksmes stāsts un uzņēmuma vēsture

PIRMSĀKUMI

Uzaugot kopā ar tēvu – juvelieri, man apkārt ik dienas bija pieejami viņa izmantotie dārgakmeņi un pusdārgakmeņi.

Kopš sevi atceros, rotaslietas mani vienmēr ir ārkārtīgi fascinējušas. Es piedzīvoju dārglietu izveidi sākot no tikko saņemta materiāla līdz pat gala darbam un sievietes izgreznošanai. Manas pirmās rotaslietas bija veidotas no īrisa diega un plastilīna, es plastilīnā iespiedu pērles un dāvināju gatavās rotas visām klasesbiedrenēm un draudzenēm.

Dārglietu nēsāšanu es vienmēr esmu uztvērusi kā īpašu skaistuma un sievišķības izpausmi.

KĀPĒC ROTASLIETAS?

Rotaslietas un to nozīme bieži vien tiek pārprasta. Tām nevajadzētu simbolizēt pompozu izrādīšanos un iedomātu sevis pārākumu, vai veidu, kā parādīt, ka maciņš sniedz iespējas būt skaistai un glamūrai.

Rotaslietām būtu jākalpo par simbolu tai nepiespiestajai elegancei, kas piemīt ikvienai sievietei. Katra greznumlieta, kuru nēsājam, atspoguļo mūsu patieso būtību, neatkarīgi, vai tā kļūst par spilgtu atgādinājumu, cik spēcīga un pikanta ir tava ikdienišķā seja, vai arī tā kalpo kā skaidra refleksija tavam vieglajam maigumam. Sevi izteikt nav viegli, īpaši, ja ikdienas skrējiens mēdz aizslaucīt pēdējās iespējas sevis reprezentāciju nostādīt kā vienu no prioritātēm.

Soulstones skaistums slēpjas tajā, ka katra rota atbilst citai jūsu personības šķautnei.

Aksesuāri ir ārkārtīgi svarīga stila sastāvdaļa. Nav svarīgi, vai tas ir gaumīgs akcents ofisa kostīmam, elegantas vakarkleitas sastāvdaļa vai stilīgs papildinājums ikdienas ietērpam, aksesuāram piemīt spēks ne vien padarīt konkrēto tērpu pilnīgu, bet arī uzlabot katra stilu kopumā. Neviena no manām rotām nav identisks citas atdarinājums, jo katra no tām ir modelēta nedaudz savādāk, iemiesojot kādu īpašu detaļu. Pat sīkākā variācija padara rotu neatkārtojamu, tieši tādēļ Soulstones produkti ir tik viegli kombinējami ar katru stila un rakstura iezīmi.

IEDVESMA

Mans iedvesmas avots ir Itālija; visas šīs krāsas, modes tendences, daba, vēsture… Mākslas, enerģijas un krāšņās ikdienas dzīves buķete, ko prezentē Itālija, ir izsmalcinātas grācijas iemiesojums. Par to domājot, es iztēlojos valsts bagātīgo kultūru. Tā satur perfektu pārpilnības un smalkuma kopsummu.

Pelēko dienu, nedēļu un pat mēnešu dziļumos, kas paskrien garām tik ātri, arī pašam viegli kļūt pelēkam, tukšam un bezkrāsainam. Taču ar nelielu atgādinājumu Soulstones rotu formā, kas veidotas no dabīgajiem akmeņiem dzirkstelīte atgriežas ne tikai izskatā, bet arī iekšienē.

Uzņēmuma vadība

Agnese

Vadītāja

Elizabete

Klientu konsultante

Māris

Fotogrāfs

Dmitry

IT administrators

Jaunākas ziņas

Sāciet rakstīt un nospiediet Enter, lai meklētu

Iepirkumu grozs

Grozā nav neviena produkta.