Lietošanas noteikumi - Soulstones

Lietošanas noteikumi

SIA SOULSTONES reģistrācijas Nr. 40103738319, juridiskā adrese Tomsona iela 22 – 122, Rīga, Latvija, LV-1013:, turpmāk – internetveikals – nodrošina mājas lapā pieejamo saturu un sniedz preces/pakalpojumus saskaņā ar zemāk izklāstītajiem Lietošanas noteikumiem.

  1. Vispārīgie noteikumi

Ja patērētājs, izmantojot mājas lapas starpniecību iegādājas preces/pakalpojumus, tad šāda savstarpēja vienošanās tiek uzskatīta par Distances līgumu un ir pakļauta Latvijas Republikas tiesību normām, kas regulē distances līgumu tai skaitā, bet ne tikai, Latvijas Republikas „Patērētāju tiesību aizsardzības likums”, Latvijas Republikas Ministru Kabineta noteikumiem „Noteikumi par distances līgumu” u.c.

  1. Pirkumu veikšana

Interneta veikalā pārdoto produktu cenas un specifikācija ir norādītas blakus produktiem.

Lai veiktu pasūtījumu, pievienojiet vēlamos produktus iepirkumu grozam. Aizpildiet visus nepieciešamos laukus un izvēlēties piemērotāko piegādes veidu. Pasūtījuma kopējās izmaksas ar piegādi pēc tam tiek parādītas uz ekrāna. Veiciet pirkuma apmaksu, lai pabeigtu pasūtījumu.

  1. Apmaksas noteikumi

Norēķinu valūta vietnē ir eiro. Pirkumu iespējams apmaksāt izvēloties sekojošas maksājumu metodes, ko nodrošina maksājumu platforma makecommerce.lv , Maksekeskus AS:

  • Latvijas internetbanku maksājumi: Swedbank, SEB, Citadele un Luminor
  • Visa/Mastercard karšu maksājumi

NB! Izmantojot internetbanku apmaksas metodi, apstipriniet pasūtījumu un noklikšķiniet uz pogas “Atgriezties pie tirgotāja”.

Personas dati, kas nepieciešami maksājumu veikšanai, tiek nodoti licencētai maksājumu iestādei Maksekeskus AS.

Līgums stājas spēkā līdz ar veiksmīgu maksājumu uz internetveikala bankas kontu. Ja kādu iemeslu dēļ pasūtījumu izpildīt nebūs iespējams, Pircējs par to tiks informēts un samaksātā summa tiks atmaksāta pēc iespējas ātrāk, bet ne vēlāk kā 14 dienu laikā pēc paziņojuma saņemšanas.

  1. Piegādes noteikumi

Preces tiek piegādātas uz sekojošām valstīm: Latvija, Igaunija, Lietuva. Iegādātās preces tiek piegādātas izmantojot: pakomātu partneri, kurjerpastu, paņemšana no veikala utt. Visas nodevas un nodokļus, kas jāsamaksā, lai saņemtu sūtījumu piegādes galamērķī ir jāsedz Pircējam. Piegādes izmaksas tiek parādītas, pirms pasūtījuma apstiprināšanas. Iegādātās preces tiek nogādātas Pircēja norādītajā adresē 1-15 darba dienu laikā. Izņēmuma gadījumos mums ir tiesības nosūtīt preces līdz 45 kalendāra dienām, par to informējot klientu.

Gadījumā, ja pasūtījuma saņemšanai tiek izvēlēta Soulstones Studija (Bruņinieku iela 45) un pasūtījums nav izņemts 180 dienu laikā kopš pasūtījuma izpildes, pasūtījums tiek anulēts. Prece vairs nebūs pieejama un nauda netiks atgiezta.

5. Atteikuma tiesības

1. Ja Pircējs ir patērētājs Patērētāju tiesību aizsardzības likuma izpratnē (fiziskā persona, kas iegādājas preci nolūkam, kurš nav saistīts ar tās saimniecisko vai profesionālo darbību), tad Pircējs (patērētājs), nesniedzot nekādu pamatojumu, var izmantot atteikuma tiesības. Ievērojot Latvijas Republikas Ministru kabineta noteikumu Nr.255 “Noteikumi par distances līgumu” nosacījumus, un Pircējam ir tiesības 14 kalendāro dienu laikā no preces/preču piegādes brīža atkāpties no pirkuma līguma, SIA  SOULSTONES iesniedzot iesniegumu par atteikuma tiesību izmantošanu.

2. Lai izmantotu atteikuma tiesības, Pircējs aizpilda Līguma pielikumā esošo atteikuma veidlapu vai nosūta rakstveida (elektroniski e-pasta formā, kā arī drukātā formā pievienots atgriežamajai precei oriģinālajā iepakojumā) paziņojumu , kurā norādīts atgriešanas objekts un pasūtījuma numurs. Obligāti jānorāda Lietotāja bankas konta numuru, uz kuru Lietotājs vēlas saņemt atpakaļ par preču pirkumu samaksāto naudas summu. Par elektroniskā formā uz e-pastu saņemtu iesniegumu par atteikuma tiesību izmantošanu SIA SOULSTONES paziņo Lietotājam. Pārdevēja e-pasta adresi: info@soulstones.lv ar kuru paziņo par vēlēšanos atteikties no Preces, norādot vārdu, uzvārdu, e-pasta adresi, adresi un norēķinu konta numuru, kā arī informāciju par preces pasūtīšanas, apmaksas un saņemšanas datumu.

3. Pārdevējs saņemot atteikuma pieteikumu, nekavējoties paziņo Pircējam par tā saņemšanu, nosūtot elektronisko paziņojumu uz Pircēja atteikuma veidlapā norādīto e-pasta adresi.

4. Uzskatāms, ka Pircējs ir ievērojis atteikuma tiesību termiņu (14 dienas), ja Pircēja iesniegumu par atteikuma tiesību izmantošanu nosūta Pārdevējam pirms atteikuma tiesību termiņa beigām. Strīdus gadījumā Pircējam ir pienākums dokumentāri pierādīt atteikuma tiesību izmantošanas termiņu.

5.  Pēc iesnieguma par atteikuma tiesību izmantošanu nosūtīšanas Lietotājs piegādā preci atpakaļ SIA SOULSTONES uz adresi: Bruņinieku iela 45, Rīga, LV-1011(nododot preci klātienē veikalā vai nosūtot preci ar omnivas pakomāta starpniecību ( Bērnu Pasaules RIMI pakomātu) oriģinālajā iepakojumā ar drukātu atteikuma veidlapu, bez nepamatotas kavēšanās, bet ne vēlāk kā 14 dienu laikā. Šis termiņš ir uzskatāms par ievērotu, ja Lietotājs preces piegādā atpakaļ pirms 14 dienu termiņa beigām.

6.  SIA SOULSTONES apņemas bez nepamatotas kavēšanās, bet ne vēlāk kā 14 dienu laikā no dienas, kad saņēmis Pircēja iesniegumu par atteikuma tiesību izmantošanu un preces atgriešanas dienas, atmaksāt Pircējam viņa samaksāto naudas summu par preci.

7. Ja Pircējs izmanto atteikuma tiesības savlaicīgi, šis Līgums tiek izbeigts un Pārdevējs atmaksā Pircējam no viņa saņemtos maksājumus, uz atteikuma pieteikumā norādīto norēķinu kontu vai, izmantojot tādu pašu maksāšanas līdzekli, kādu Pircējs izmantojis sākotnējam darījumam, ja Pircējs atteikuma pieteikumā nav norādījis norēķinu konta numuru.

8. Ja Pircējs preču pasūtīšanas brīdī bija skaidri izteicis vēlmi preces saņemt, izmantojot tādu piegādes veidu, kas nav Pārdevēja piedāvātais vislētākais standarta piegādes veids, Pārdevējam nav pienākuma atmaksāt Pircēja piegādes papildu izdevumus.

9. Atlaidēs iegādātu preci nav iespējams atgriezt, bet ir iespējams samainīt pret citu preci vai dāvanu karti preces vērtībā.

10. Preces atpakaļatdošanas tiešās izmaksas sedz Pircējs. Ja preci tās īpašību dēļ nevar nosūtīt atpakaļ pa pastu vai pakomātu, Pircējs sedz visas ar preces atpakaļatdošanu saistītās izmaksas.

11. Pircējs atteikuma tiesības var izmantot, ievērojot šādus nosacījumus:

11.1. atgrieztajai precei(-ēm) jābūt oriģinālā iepakojumā;

11.2. prece nedrīkst būt bojāta;

11.3. prece nav lietota, saglabāta sūtījuma kastīte, nav zaudējusi tirdzniecības izskatu (saglabātas etiķetes , izskats u.c.) (tas neattiecas uz jau piegādes laikā bojātu preci, par kuru pie preces saņemšanas apstiprinājuma Pircējs ir norādījis iebildumus);

11.4. atpakaļ sūtāmai precei jābūt tādā pašā stāvoklī, kādā tā bija saņemšanas brīdī.

12. Pārdevējam ir tiesības atteikties pieņemt atpakaļ preci, ja netika ievēroti termiņi attiecībā uz preces atgriešanu.

13. Pircējs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā. Pircējs ir atbildīgs par preces vērtības jebkāda veida samazināšanos, ja prece ir izmantota tādā veidā, kas nav savienojams ar labas ticības principu, tai skaitā izmantota citā nolūkā, nevis preces īpašības vai darbības noskaidrošanai. Precēm ir jābūt nesabojātām, nezaudējušām preces izskatu (nenoņemtas un nesabojātas etiķetes, nenoplēstas aizsardzības plēves u. c.) un nelietotām. Prece ir jāatdod tās oriģinālajā iepakojumā, tādā pašā komplektācijā, kādā tā tika saņemta, noteikti atdodot preces iegādāšanās dokumentu, piegādes dokumentu un citus preces piederumus, kas tai bija pievienoti tās saņemšanas brīdī. Ja prece nav pilnībā komplektēta, ir sabojāta, nekārtīga vai nav atbilstoši iepakota, SIA SOULSTONES  ir tiesības nepieņemt preci, kā arī neatmaksāt Pircējam par preci samaksāto naudu.

14. Sīkāku informāciju par to, kas ir atteikuma tiesības, Pircējs, var iepazīties mājaslapas adresē: http://www.ptac.gov.lv

15. Atteikuma veidlapa atrodas šeit

 6.  Patērētāja tiesības par līgumam neatbilstošu preci

Internetveikals ir atbildīgs par Pircējam pārdoto preču neatbilstību līguma noteikumiem vai trūkumiem kas radusies 6 mēnešu laikā pēc preču piegādes dienas klientam, vai bijusi piegādes brīdī, ja šāds pieņēmums nav pretrunā ar lietas īpašībām vai trūkumu. Pircējam ir jāinformē Pārdevējs par preču neatbilstību nekavējoties, 2 mēnešu laikā pēc tās konstatēšanas, t.i., jāiesniedz sūdzība. Pircējs var iesniegt sūdzību, sazinoties ar internetveikalu, rakstot uz info@soulstones.lv.

Internetveikals nav atbildīgs par defektiem, kas radušies pēc preču piegādes Pircējam. Ja iegādātajām precēm ir trūkumi, par kuriem ir atbildīgs Pārdevējs, Pircējam ir tiesības pieprasīt preču trūkumu novēršanu vai apmaiņu pret jaunām precēm bez maksas .

Ja preces nav iespējams labot vai nomainīt, Pārdevējs atdod Pircējam visus Distances līgumā paredzētos maksājumus. Pārdevējs uz patērētāja sūdzību sniedz rakstisku atbildi 15 dienu laikā.

  1. Pircēja personas datu apstrāde

Internetveikals apstrādā tikai tos personas datus, kurus pircējs ir ievadījis pie preču pasūtīšanas, kā piemēram, vārds, uzvārds, e-pasts u.c.

Internetveikals nodod personas datus transporta pakalpojumu sniedzējam/iem, lai nodrošinātu preču piegādi.

Ja Jūs esat nepārprotami piekritis saņemt mūsu mārketinga paziņojumus, tostarp jaunumus, mēs laiku pa laikam varam sazināties ar Jums nosūtot informāciju par mūsu pakalpojumiem un jaunākajiem piedāvājumiem. Šajā nolūkā mēs varam apstrādāt Jūsu e-pasta adresi, kuru norādījāt, pierakstoties mārketinga komunikācijai. Pircējam ir iespēja atteikties no mārketinga paziņojumiem, paziņojot par to mums, rakstot uz info@soulstones.lv.

9.Bižutērijas lietošanas noteikumi

BIŽUTERIJU OBLIGĀTI JĀNOŅEM:

1. Veicot mājsaimniecības darbus; 

2. Lietojot jebkura veida ķīmisko vielu savienojumus, kas reaģē ar bižutērijā izmantotajiem komponentiem;

3. Lietojot jebkurus krēmus, ziedes, šampūnus un citus kosmētiskos līdzekļus;

4. Mazgājot rokas, ejot dušā (jo metāls, saskaroties ar ūdeni, var zaudēt savu sākotnējo ārējo izskatu);

5. Apmeklējot ārstnieciskās vannas, solāriju, saunu, pirti;

6. Pirms gulēt iešanas un sauļošanās;

7. Apmeklējot sporta nodarbības. 

NEDRĪKST:

1. Tīrīt bižutēriju ar abrazīvam vielām, piemēram smiltīm utt.

2. Pieļaut kosmētikas, parfimērijas un matu kopšanas līdzekļu tiešu nokļūšanu uz izstrādājuma (īpaši uz pērlēm)

3. Pakļaut izstrādājumus temperatūras svārstībām (pirtī, saunā, solārijā, pēc saules peldēm – aukstā ūdenī baseinā, u.t.t.), kā arī saskarei ar ūdeni. Pretējā gadījumā, kristāli zaudē spīdumu;

4. Izmantot bižutēriju mērķiem, kādiem tā nav paredzēta, piemērām, gredzenus pudeļu korķu atvēršanai, nēsājot ķēdītē smagus priekšmetus – atslēgas u.tml..

NAV VĒLAMS:

1. Ļaut saskarties bižutērijai ar adītu apģērbu un citiem rotājumiem;

2. Nēsāt vairākus gredzenus uz viena pirksta (lai izvairītos no skrāpējumiem);

3. Ļaut saskarties ar cietām apģērba detaļām vai aksesuāriem – pogām, āķīšiem, sprādzēm, rokas pulksteņiem utt.

4. Pieļaut triecienus vai saskari ar asiem, raupjiem, cietiem sadzīves priekšmetiem (galds, durvis, sienas, rokturi u.tml.).

ŅEMIET VĒRĀ:

1. Kristāli un daži dabīgie akmeņi gaismas ietekmē ar laiku maina savu krāsu, tādēļ izstrādājumus vajag glabāt bižutērijai paredzētās kārbiņās sausā vietā. Vēlams, katru izstrādājumu glabāt atsevišķi, īpaši tas attiecas uz bižutēriju ar iestiprinātiem elementiem. Nav ieteicams bižutēriju tīrīt ar ultraskaņu.

2. Zelta krāsas rotas saskarē ar sviedriem un kosmētiku ar laiku var mainīt krāsu. Izmaiņu intensitāte katrā gadījumā var atšķirties.

  1. Strīdu izšķiršanas kārtība

Jautājumos, kas nav atrunāti šajos noteikumos un nosacījumos, Pircējs un Pārdevējs apņemas ievērot Latvijas Republikā spēkā esošos normatīvos aktus.

Puses visus starp Pārdevēju un Pircēju radušos strīdus risina savstaprēju sarunu vai sarakstes ceļā. Ja strīdu neizdosies atrisinās sarunu vai sarakstes veidā, Puses strīdu risinās Latvijas Republikas tiesā, ievērojot LR normatīvos aktus. Strīdus starp Pircēju (patērētāju) un Pārdevēju var nodot risināšanai Patērētāju tiesību aizsardzības centrā vai Latvijas Republikas tiesā.

Pircējam ir tiesības vērsties arī Eiropas Savienības strīdu izšķiršanas iestādēs.

Sāciet rakstīt un nospiediet Enter, lai meklētu

Iepirkumu grozs

Grozā nav neviena produkta.